O nás

Filip Šteflovič / příběh FM Krabiček
Fresh krabičky po 2 letech

Majitel a jednatel firmy Ve fitness odvětví působím více než 10let, zároveň i jako trenér a výživový poradce. Po mnoha letech ve sportu jsem se začal seznamovat s gastronomií a vařením zdravých jídel. Díky tomu jsem dosáhl lepších výkonů a výsledků. To mě utvrdilo, že strava dělá až okolo 70%. 

Vše začalo u mých klientů, kteří chtěli podobnou stravu jako já. Mnozí lidé nemají čas si vařit nebo by rádi svůj čas zužitkovali jinak. Klienti, kteří měli krabičkovou stravu dosáhli rychlejších výsledků a také stabilnějších, bez jakéhokoliv hladovění či trápení. Oproti tomu klienti, kteří měli jídelní plány sestavené na míru, s tím, že si budou vařit sami. Postupně se začínalo ozývat více lidí a já si uvědomil, že výsledky mojich klientů i ostatních lidí, díky krabičkové stravě mohou být o to jednodušší. Proto jsem se rozhodl založit FM KRABIČKY a jít lidem se zdravou stravou naproti. 

Také jsem nechtěl jít cestou jako mnoho firem. Zdravá strava, tak musí vše vypadat zdravě. Ba naopak. Chci, aby jídlo vypadalo jako v restauracích, ale lišit se bude zdravým způsobem přípravy a kvalitními surovinami bez mouky, cukru a jiných náhražek. Správně vyvážené makroživvinami s vyšším obsahem bílkovin, pestré a souměrně rozložená do dne, díky tomu budou mít výsledky o kterých ani nesnívali. Věřím, že se mi to podařilo a stále se snažíme naši službu vylepšovat pro vaši maximální spokojenost

F Team

KDO JSME? 
Jsme zdravé celodenní stravování. Chceme, aby Vám jídla chutnala jako z restaurace, ale na zdravý způsob přípravy a ze zdravých surovin.

 Jídelní menu je sestavené výživovým poradcem s cílem na nutriční vyváženost (vyšší obsah bílkovin, komplexní sacharidy, zdravé tuky a dostatek vlákniny.)

Obecné

JAKÁ JE NEJKRATŠÍ DOBA OBJEDNÁNÍ KRABIČEK? 
Minimální doba objednání jsou 2 týdny (10 pracovních dní). Při zakoupení 20 dní je zvýhodněná cena a vyšší pravděpodobnost dosažení daného výsledku postavy.

JAK JE TO SE SOBOTOU A NEDĚLÍ? 
Páteční jídlo navařime 2x, díky tomu budete mít jídlo i na sobotu.

Jídlo / suroviny 

Navazujeme spolupráce s předními českými dodavateli a tím dbáme na vysokou kvalitu.

VAŘÍTE VEGETERIÁNSKÁ / VEGANSKÉ?
Vegetariánské jídla připravujeme s příplatkem 20 Kč / den, veganské jídlo ne.

VAŘÍTE BEZLEPKOVÁ JÍDLA?
Většina našich jídel je bezlepkových, ale 100% se nezaručujeme. Celiaci mají stravu s příplatkem 20 Kč / den.

Doprava a platba

KDY JÍDLO ROZVÁŽÍTE?
Rozvoz jídla probíhá vždy den předem ve večerních hodinách od 17 do 22 hod. Řidič vás předem kontaktuje a časy předem domluvené se snažíme co nejpřesněji dodržovat.

KOLIK ROZVOZ STOJÍ?
Vyškov, Prostějov, Brno > doprava ZDARMA 
nad 5km > 30 Kč / den 
nad 10km > 50 Kč / den (od vypsaných měst)

KDE VŠUDE JÍDLO VOZÍTE?
Vyškov, Prostějov, Brno a okolí

JAK JE MOŽNÉ ZAPLATIT?
1. Bankovní převod 
2. Platba kartou GOPAY 
3. Osobně
shopping-bag